RI DISTRICT 2430 PETS & ASEMBLY

07-11 April 2021 / Haydarpasha Palace Alanya / ANTALYA

Rtn. M. Kemal KETREZ ve Burcu
U.R. 2430. Bölge Gelecek Dönem Guvernörü
Sevgili Rotary Ailemiz,

Çok zor geçen yaklaşık bir yılın ardından Başkanlar Eğitim Seminerimizin ve Bölge Eğitim Asamblemizin zamanı yaklaştı. Uzun bir aradan sonra sizlerle birlikte olmayı çok arzuluyoruz. Bölgemizin yazdığı başarı hikayelerini, topluma hizmetlerini devam ettirebilmek, ileriye taşıyabilme şansını yakalayabilmek için eğitimlerimizi 7-11 Nisan 2021 tarihlerinde Alanya’da yapacağız.
Hepinizi bekliyoruz. Pandemi sebebiyle fiziki uzaklaşmamızı ortadan kaldıracak, özlem gidereceğimiz, Bölgemizin dört bir yanından gelecek dostlarımızla yüz yüze olan muhteşem sohbetlerimize kaldığımız yerden devam etme şansını yakalayacağız.
Pandemi sebebiyle yasal önlemleri yerine getirmesi yanında organizasyon otelimiz bizler için üst düzey önlemler almaktadır, aşağıda detaylı olarak görebileceğiniz listede önlemlerimiz yer almaktadır.
Ailemizi Alanya’da ağırlamak için sabırsızlanıyoruz, hepinizi 7-11 Nisan 2021 tarihlerinde Başkanlar Eğitim Seminerimiz ve Bölge Eğitim Asamblemize hasretle bekliyoruz.
Saygı ve selamlarımızla
Rtn. Kerem YAĞDIR
BES ve Asamble Organizasyon Komite
Sevgili Rotary Ailemiz,

07-11 Nisan 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan UR 2430. Bölge BES ve Bölge Eğitim Asamblesi organizasyonu Gelecek Dönem Guvernörümüz Rtn.Kemal KETREZ tarafından kulübümüze tevdi edilmişti.
Büyük bir onur ve heyacanla göreve başladığımızdan bu yana hepimizin heyecanla beklediği BES ve Bölge Eğitim Asamblesine sayılı günler kaldı.
Bu yıl BES ve Bölge Eğitim Asamblesi Organizasyonumuzu Alanya'da Haydarpasha Palace Otelde düzenleyeceğiz. Otelimizde Covid 19 salgını nedeniyle her türlü önlem alınmıştır. Odalarınız siz gelmeden 72 saat önde temizlenecek ve mühürlenecektir. Bu süre zarfında odalarınıza hiç kimse girmeyecektir. Otelde, tüm alanlar sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenecektir. Otelimizin Covid19 salgını nedeniyle aldığı detaylı tedbirleri form ekinde inceleyebilirsiniz.
Türk turizminin beşiği sayılan güzel Alanyamızda sizleri ağırlayacağımız için Alanya Rotary Kulübü ailesi olarak çok heyacanlıyız. Kayıtların başladığı andan itibaren, sizleri uğurlayacağımız güne kadar Alanya Rotary ailesi olarak sizlerin yanında olacağız.
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını nedeniyle uzun zamandan beri bir araya gelemedik. Bu süreçte birbirimizi çok özledik . Bu hasrete son vermek için hepinizi Selçuklu Devletine Başkentlik yapmış kadim şehir Alanya'ya bekliyoruz.
Rotaryen Sevgi ve Saygılarımızla ,

Contact

UR 2430. Bölge BES & ASAMBLE Contact Information

Alanya Rotary Club

Organizasyon Komitesi

Rtn. Kerem YAĞDIR
Asamble Komite Başkanı 2021-2022
Cep: 0532 574 30 34

Rtn. Hüseyin KARAMAN
2020-21 Kulüp Başkanı
Cep: +90532 614 49 05


Rtn. Ayhan GEDİKOĞLU
Asamble Sekreteri
Cep: +90532 683 27 89

Rtn. Ali ARAL
Asamble Saymanı
Cep: +90533 281 27 53

ÖNEMLİ NOT
1) 31 ocak 2017 tarihine kadar yapılan kayıtlar için kur 3.50 olarak sabitlenmiştir. Bu tarihten sonraki kayıtlar günlük kur üzerinden yapılabilecektir.
2) Konferans kaydı sadece bölge sayfasından online olarak yapılabilir. Taksitlendirme için Bonus Kart veya World Kartınızı kulanabilirsiniz.